GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 11198541
nr 1119 8541
Porslin
32 delar, Kina, Blåvitt kompaniporslin
Kondition: slitage, skador, nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:46:22
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr